Kim jest dealer kasyn - przyjaciel czy wróg?

Gracze odnoszą się do dealerów w inny sposób, podobnie jak dealerzy do graczy. Może to być wzajemny szacunek lub pogarda jednej ze stron, niektórzy gracze nawet pozwalają sobie na upokorzenie pracowników kasyna. Dla każdego gracza krupier jest przeciwnikiem, który próbuje odebrać twoje pieniądze i zostawić je w kasynie. Czy tak jest?

Teraz dealerzy w kasynie są jak kelnerzy w restauracji. To tylko obsługa. Robią to, co mówią. Krupierzy nie uczestniczą w opracowywaniu reguł gry, nie mają nic wspólnego z pieniędzmi, które wygrały od graczy. Wyraźnie przestrzega instrukcji i nie może go naruszać, nie można odstąpić od zasad, które podąża.

Ale byłoby głupio myśleć, że pracownicy kasyna nie mają wpływu na ciebie i na wynik twojej konfrontacji. Jest to dobrze zauważone przez graczy w ruletkę, którzy grają według określonej taktyki.
Profesjonalni pracownicy mogą rzucać piłką tak, aby wpadła do określonej komórki na kole ruletki. Ktoś mógłby pomyśleć, że w pokerze nie można w jakiś sposób oszukać graczy, ale nie, prawdziwi profesjonaliści mogą nawet zagrać karty tam, gdzie ich potrzebują, powodując niedogodności dla zwykłych graczy.

Nie wszyscy dealerzy naprawdę są, wielu z nich wykonuje swoją pracę. Nie musisz traktować ich negatywnie, to tylko osoby, które są zainteresowane komfortem i spędzają tyle czasu, ile to możliwe w zakładzie. Jeśli wydaje ci się, że krupier próbuje cię pokonać za wszelką cenę, robi to tylko z osobistej chęci wykazania wyższości. Po prostu wykonuje swoją pracę.

Czy opłaca się dealerowi pokonać klientów?

Nie dotyczy to wszystkich kasyn, ale w niektórych przypadkach tak się dzieje. Od pracowników wymaga bezstronności. Wydaje im się, że osiągną maksymalną grzeczność i uczciwość w grze.
W takim przypadku dealerzy zwracają większą uwagę na komfort gracza, chcą zadowolić klienta, z którego mogą uzyskać dobre wskazówki. W niektórych zakładach krupier nie może sam zdobyć napiwku, ale jeśli tak nie jest, to napiwek będzie bardzo miłym dodatkiem.

W sytuacji, gdy krupier nie może odebrać swojego napiwku i musi przekazać je ogólnej kasie, to jasne jest, że może zachowywać się nieco arogancko i nie należy oczekiwać żadnej życzliwości na jego korzyść. Może spróbować zrobić wszystko, abyś stracił, a nawet okazywał swoją radość z tego powodu.

Jak wszystko w naszym kraju

Aż do czasu, gdy zakazali wszystkich gier hazardowych w Rosji, dealerom nie wolno było zbierać wskazówek dla siebie. Musieli oddać je do ogólnej kasy, wszystko zostało zarejestrowane przez kamery. Mieli jednak pewien procent przychodów z kasyna, to znaczy, mieli motywację, aby klienci tracili jak najwięcej pieniędzy, więc byli bezpośrednimi wrogami.
Z biegiem czasu wszystko zaczęło się zmieniać, a szacunek, uprzejmość względem siebie, między graczami i dealerami zaczęła się coraz bardziej pokazywać, ale zakaz nie pozwalał na to, aby się w pełni rozwinął.