Ruletka - wskazówki dla początkujących

Na pierwszy rzut oka bardzo łatwo jest grać w ruletkę. Dlaczego? Zrobiłem zakład losowo i obserwowałem piłkę biegnącą w kółko. Czy masz szczęście, czy nie? To cała sztuczka. W rzeczywistości gra w ruletkę ma także wiele cech i szczegółów, które każdy nowicjusz, który przekroczy próg domu gier hazardowych, musi wiedzieć.

Zacznij od tego, że powinieneś właściwie ocenić swój budżet i określić dla siebie kwotę, jaką gracz chce wydać na zakłady. Jest to konieczne, aby poprawnie opracować wstępną strategię i wybrać odpowiednią tabelę gier. Niedoświadczony gracz, który nie jest gotowy zmarnować pieniędzy bez powodu, powinien wybrać stół o niższych stawkach. W ten sposób sztucznie zwiększy on dla siebie liczbę tych samych zakładów, z których jeden (lub kilka) może być szczęśliwy. Nie ma sensu zakładać wszystkich 1000 dolarów przygotowanych na grę na jednej liczbie, pod warunkiem, że jest to minimalny zakład. Lepiej jest przejść do innej tabeli za pomocą taśmy mierniczej i podzielić tę kwotę na kilka razy.

Ruletka też jest inna. Dlatego najpierw musisz poznać niuanse każdej gry, w przeciwnym razie szanse na wygraną mogą zostać znacznie zmniejszone. Dla początkujących najlepiej jest wybrać europejską ruletkę, która ma tylko jedną komórkę "zero". Amerykańska ruletka zawiera jednocześnie dwa zero sektorów, co znacznie zmniejsza szanse początkującego na wygraną. Doświadczeni gracze generalnie radzą, aby nie zbliżać się do francuskiej ruletki dla tych, którzy przybyli do kasyna po raz pierwszy. Tutaj złożoność i niuanse jeszcze bardziej.

Oczywiście wielu graczy ma nadzieję na szczęście, obstawiając swoje ulubione liczby i kolory, próbując rozwikłać "sekret" kasyna, ale nie powinieneś spieszyć się z pierwszym zakładem. Oglądaj grę, rozdającego i miej na uwadze kilka ostatnich zwycięskich opcji. Być może będzie pewna tendencja, która pomoże ustalić właściwy kurs. Na przykład, pięć ostatnich zwycięskich zakładów zostało dokonanych na czerwonym sektorze lub wszystkie z tych liczb okazały się równe. Wtedy warto zmienić sektor koloru lub grupę liczb.